Shunde Furniture Association


SHUNDE SHOWROOM

STAŁA EKSPOZYCJA MEBLI

 

Shunde Showroom powstał z myślą o grupach zakupowych i przedsiębiorcach, którzy chcą poszerzyć ofertę produktową swoich salonów meblowych oraz obiektów. Stała ekspozycja mebli została przygotowana dla odwiedzających w hali wystawienniczej Expo Mazury.

W celu zwiedzania stałej ekspozycji, prosimy o wcześniejszy kontakt i umówienie spotkania.

STAŁA EKSPOZYCJA MEBLI OBEJMUJE:

  • kanapy salonowe
  • fotele
  • fotele skórzane
  • krzesła
  • meble dziecięce

INFORMACJE O FIRMIE

Shunde Furniture Association - największy rynek hurtowy i centrum dystrybucji mebli w Chinach i na Świecie, zrzesza ponad 3300 dystrybutorów oraz ponad 1500 producentów sektora meblowego.

Przedstawicielem na rynek Polski SFA jest firma Consus, która prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku polskim i planuje dalszą ekspansję na rynki zachodnie, zapraszając do współpracy grupy zakupowe i przedsiębiorców.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CONSUS

PIOTR HALLMAN
TEL. 512 489 870

KAROL WAJGERT
TEL. 507 236 729

EXPO MAZURY S.A.

GRZEGORZ KOPRUCKI
TEL. +48 697 871 507

ADRES EKSPOZYCJI

EXPO MAZURY S.A.
ul. Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda

 

 

Shunde Furniture Association

Shunde Furniture Association to stowarzyszenie branży meblarskiej Chin, które zostało założone 18 sierpnia 1997 roku w dystrykcie Shunde w prowincji Guangdong – jednym z najbogatszych hrabstw w Chinach. Obecnie jest największym rynkiem hurtowym i centrum dystrybucji mebli w Chinach i na Świecie, które zrzesza ponad 400 firm członkowskich. SFA prowadzi firmę Shunde Furniture Industry produkującą meble: kanapy salonowe, fotele, fotele skórzane, krzesła, meble dziecięce, materace.

Celem asocjacji jest promocja wszechstronności przemysłu meblarskiego Shunde i integracja zasobów wyposażenia meblowego. Dzięki ciągłemu rozwojowi i silnej promocji SFA może cieszyć się światową reputacją. Misją firmy jest ujednolicenie kontrahentów meblowych, ochrona praw i interesów jej członków oraz promocja rozwoju branży. Wyznawane wartości sprawiły, że firma Shunde Furniture Industry stała się największym potentatem na rynku meblowym.

Przedstawicielem na rynek Polski SFA jest firma Consus, która prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku polskim i planuje dalszą ekspansję na rynki zachodnie, zapraszając do współpracy grupy zakupowe, salony meblowe i przedsiębiorców.

Firma Consus stworzyła jedyną w Polsce i w Europie stałą ekspozycję mebli o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych pod nazwą Shunde Showroom, która jest dostępna w halach wystawienniczych obiektu Expo Mazury w Ostródzie. Podczas Międzynarodowych Targów Meblowych, które odbędą się 5-8 września 2018 r. w Expo Mazury odwiedzający targi będą mieli możliwość zwiedzenia ekspozycji oraz przeprowadzenia rozmów biznesowych z dystrybutorami oraz przedstawicielami SFA z Chin. Stała ekspozycja jest dostępna także w innych terminach po wcześniejszym umówieniu spotkania.