Technik SC na targach AMIA

Z przyjemnością informujemy, że firma Festool pojawi się na Targach Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.

Zajmują się produkcją elektronarzędzi, które charakteryzuje długa żywotność i funkcjonalność, prosta obsługa i wysoka jakość. Narzędzia dedykowane są branży stolarskiej, remontowo-budowlanej i malarskiej. Ponad 90-letnie doświadczenia pozwoliło firmie wypracować najlepsze rozwiązania dla swoich klientów.

Nasze produkty są efektem nieustannych badań potrzeb klientów oraz niezliczonej ilości godzin współpracy z nimi, po to by zrozumieć w jaki sposób korzystają z naszych maszyn i co jest dla nich najważniejsze- mówią o sobie. Tworzymy rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania klientów i oferują dodatkowe korzyści. Wszystko po to, by czynić pracę łatwiejszą i wydajniejszą.
Praca z systemem to podstawowa zasada, którą kierujemy się przy tworzeniu naszych narzędzi. Dzięki temu można je ze sobą łączyć i wszystko do siebie pasuje, co sprawia, że praca staje się łatwiejsza i szybsza nawet w terenie.
Jesteśmy również dumni z wysokiego poziomu obsługi klientów oferowanej przez naszych Autoryzowanych Dystrybutorów. Firma Technik z Olsztyna to nasz wieloletni partner handlowy, gdzie oprócz punktu sprzedaży elektronarzędzi znajduje się również Centrum testowe, w którym można sprawdzić jak łatwa i ergonomiczna jest praca narzędziami Festool. Serdecznie zapraszamy!